Рейдові групи не зупинити!

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
29.02.2020 20:25
Загальні новини
Як ми вже повідомляли, спільна робота рейдових груп лісової охорони з працівниками Національної поліції і Служби Безпеки України продовжуються у всіх куточках області.
За останні два тижні рейдовими групами виявлено ряд порушень, які потребували раптових ревізій, контрольних інвентаризацій по заготівлі і реалізації лісопродукції.
Саме в наслідок такої роботи лісового господарства з працівниками Служби Безпеки України у Тернопільській області і Національної поліції в Теребовлянському лісництві ДП"Тернопільський лісгосп" було виявлено незаконну рубку деревини кубомасою 1,3 м³, при цьому лісопорушника було затримано, який і відшкодував завдані збитки.
Лісовою охороною цього ж лісгоспу вже у Микулинецькому лісництві було виявлено незаконну рубку деревини порода граб, заподіяна шкода становить 12,5 тис.грн.
Не зупиняючись на декількох випадках рейдовою групою спільно з працівниками  Служби Безпеки України затримано двох громадян на незаконному вивезенні з Буданівського лісництва   деревини породи ясень, завдані збитки затриманими громадянами були відшкодовані лісогосподарському підприємству.
Після проведених рейдів в Тернопільському лісгоспі рейдова група провела спільний рейд  в ДП "Кременецький лісгосп" з працівниками Національної поліції та СБУ, після якого була проведена раптова ревізія за участі цих же правоохоронних органів, де було виявлено незаконну рубку деревини  різних порід. Нанесена шкода становила 149,8 тис. грн.
Продовжуючи планові і позапланові виїзди рейдові групи лісової охорони обласного управління провела огляд лісових масивів Язлівецького лісництва ДП "Бучацький лісгосп", де затримала на гарячому копачів каменю-пісковику, про що було повідомлено у поліцію Бучацького відділення Теребовлянського ВП ГНПУ.
По всіх випадках виявлених лісопорушень, лісовою охороною матеріали направлені в правоохоронні органи для подальшого розлідування і притягнення винних до відповідальності.
А рейдові групи продовжують свою роботу, звертаючись до всіх небайдужих надавати інформацію про лісопорушення на гарячу лінію обласного управління.
                                                                                                   Автор: Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ