Пропонуємо декоративні рослини для озеленення

27.09.2022 15:02

  Державне  підприємство “Кременецький лісгосп” пропонує до реалізації широкий асортимент декоративного посадкового матеріалу для тих, хто хоче озеленити свою садибу. Наша продукція – це висока якість, придатність до висаджування, висока приживлюваність та низька ціна. На розсадниках підприємства вирощують різноманітні декоративні породи хвойних та листяних порід.

 Найбільш затребувані зараз різновиди туї, самшиту, ялівцю та форзиція. Однак лісівники експериментують і з вирощуванням інших екзотичних порід таких як барбарис, магонія та багато інших декоративних дерев та кущів. Загалом для продажу лісівники готові запропонувати багато видів і форм декоративних рослин.

  Тож, обрати на свій смак декоративну рослину покупці зможуть безпосередньо на лісорозсаднику, де фахівці допоможуть підібрати декоративну рослину, яка ідеально підійде саме вашій присадибній ділянці. Також, покупець отримає консультацію як краще доглядати за нею, щоб рослина росла та почувала себе комфортно на висадженому місці. Головною перевагою декоративного садивного матеріалу є те, що рослини вирощені із живців, які заготовляють на власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, отже приживлення таких рослин є стовідсоткове.

 Придбати декоративні рослини можна як в роздріб так і оптом за помірними цінами. Запрошуємо відвідати наші розсадники.  Контактна особа:  інженер лісових культур Ірина Бобрик Тел.. 0977179530