Професійна проща лісівників Тернопільщини

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
16.09.2019 17:18
13 вересня 2019 року, напередодні професійного свята - Дня працівника лісу, у Марійському духовному центрі, в селі Зарваниця, відбулася проща працівників лісового та мисливського господарства Тернопільської області. Участь у ІІІ-ій професійній прощі взяли сотні працівників галузі на чолі з начальником Тернопільського обласного  управління лісового та мисливського  господарства Олегом Яремком.
     
У Зарваниці святкове дійство розпочалося з Святої Літургія, перед  якою отець Дмитро Квич освятив плащаницю Ісуса Христа.
      
Після Богослужіння отець Дмитро від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) привітав усіх присутніх з професійним святом та висловив щиру  подяку, що у такий особливий  день вони чисельно прибули до святого місця, щоб  просити  у Господа та Пресвятої Богородиці заступництва на наступний рік. Після Літургії від імені архієпископа  працівникам лісогосподарських підприємств, які  беруть активну участь у розбудові  святого місця були вручені грамоти та пам’ятні подарунки. Опісля відбулося освячення води та панахида за Героїв, які віддали своє життя за Незалежність  України. На завершення прощі  паломники взяли участь у спільній молитві в унікальному архітектурному  комплексі  «Український Єрусалим».
                                                                                   
Після спільної молитви всі працівники взяли участь в офіційних заходах до Дня працівника лісу. 
З привітальним словом виступив начальник управління Олег Яремко. Він подякував працівникам лісогосподарських підприємств за плідну працю, за терпіння і розуміння, за віру в те, що вони спільно роблять добру справу.  Побажав їм та їхнім сім’ям здоров’я, миру, добра, взаємопідтримки, щоб їм завжди і у всьому гараздило, натхнення до праці та нових сил на наступний лісівничий рік. Після привітальних слів відбулося нагородження кращих працівників лісового господарства.
Також з вітальним  словом виступив заступник голови  Тернопільської ОДА  Ігор Вонс. Він акцентував увагу на основних тенденціях розвитку державних лісогосподарських підприємств. Зазначив, що діяльність лісогосподарських підприємств є ефективнішою у порівнянні з іншими лісокористувачами. Звернув увагу на позитивні моменти та недоліки у лісовій галузі. На завершення  подякував всім працівникам підприємств за відтворення насаджень області та підтримку їх у належному стані, а кращих працівників управління нагородив грамотами та подяками   від Тернопільської ОДА.
   
Наступним лісівників Тернопільщини зі святом привітав керуючий справами Тернопільської обласної ради  Іван Бабійчук.  Побажав працівникам здоров’я, миру, достатку та добробуту,  дякував за підтримку  і  красу,  яку створили лісівники спільними зусиллями для Зарваниці, а також  від імені Тернопільської  Обласної  Ради нагородив кращих працівників підприємств грамотами.
     
Після привітальних слів, відбулося урочисте нагородження кращих працівників лісового господарства Тернопільщини.   З нагоди свята  працівників нагородили нагрудними знаками, грамотами та подяками Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України за бездоганну працю.
       
На завершення офіційних заходів Олег Яремко ще раз висловив щирі слова подяки  за плідну працю протягом минулого лісівничого року, адже зроблено чимало, та побажав щоб наступний рік був ще кращий, дякував всім за ефективну та натхненну роботу та передав вітання всім працівникам галузі.
                                                                                                 Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ