Про правове поле кадрової роботи й узаконення прав на землю говорили на виробничій нараді

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
18.05.2018 09:11
Загальні новини
16 травня в обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника Олега Яремка та його першого заступника Івана Приймачука відбулася виробнича нарада за участю керівників підприємств, головних лісничих та працівників, відповідальних за  роботу з кадрових питань.
Власне розпочали з питань ведення кадрової роботи в лісгоспах. Зокрема, доповідач із даного питання – головний спеціаліст-юрист сектору бухгалтерського обліку управління Уляна Сирко поінформувала, що в підприємствах буде здійснено перевірку дотримання норм трудового законодавства. Відповідно вивчатимуться такі питання, як наявність і відповідність законодавству локальних актів, а саме правил внутрішнього трудового розпорядку, наявність штатних розписів і наказів про внесення змін до штатних розписів і посадових інструкцій. Також звертатиметься увага на стан ведення особових справ, особових карток форми П-2 і обліків ведення трудових книжок, табелю обліку робочого часу, відповідність нормам законодавства надання відпусток працівникам і ін. А також ведення кадрової статистичної звітності та дотримання законодавства про протидію корупції, зокрема як подання працівниками, прирівняними до державних службовців, щорічних декларацій, так і до і після прийняття на роботу, до і після звільнення з роботи. Також окремо розглядатиметься питання військового обліку та дотримання Постанови КМУ 07.12.2016 №921 «Про затвердження порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних». 
Лісогосподарські підприємства мають активізувати роботу з отримання речових прав на землі, де створено нові ліси попередніх років, на цьому акцентував під час своєї доповіді з питання про стан виготовлення правовстановлюючих документів на землю підприємствами інженер лісового господарства Юрій Лісовий. 
Так, 2017 року перед лісгоспами стояли зобов’язання на отримання речових прав на землі державного лісового фонду на площу 16731 га. 2017 року підприємствами виготовлено документи на площу 1023 га та в поточному – 7423 га.
Минулоріч підписано договорів на виготовлення правовстановлюючих документів на землю на площу 6731 га.
Всі планові завдання виконав Бережанський лісгосп – отримано речові права на 2243 га земель державного лісового фонду, 143,3 га – землі, на яких планується створення нових лісів. 
У Тернопільському лісгоспі виготовлено документів на землі держлісфонду на площу 3018 га (3043 – план) та на 88 га (100%) на нові ліси. 
Керівникам Бучацького, Кременецького і Чортківського лісгоспів дано термін на завершення планових завдань до 1 липня. 
У «різному» про підсумки поїздки у Болу (Туреччина) на навчальний семінар щодо ведення лісового господарства турецькими колегами учасників наради поінформувала головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів управління Надія Козацька, яка наголосила на тих аспектах, які можна перейняти з турецького досвіду лісогосподарювання та виокремила ті ділянки роботи, в яких, на її думку, українські лісоводи, зважаючи на нелегкі умови, в яких зараз перебуває галузь, вийшли набагато кроків уперед. Крім того, плануються поїздки до Республіки Польща для інженерів лісового господарства щодо процесів переробки деревини та на Міжнародну виставку деревообробки у Львові. Крім того, розглянуто плани з узаконення прав на землі в 2018 році та поточні виробничі питання.