Привітання начальника Тернопільського ОУЛМГ Олега Яремка з Великоднем

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
14.04.2017 03:00

 З Великоднем!

        Шановні колеги-лісівники!

        Щиросердечно вітаю Вас зі світлим святом Воскресіння Христового.

        Щороку одне з найважливіших релігійних свят співпадає із завершенням головного лісівничого завдання року – садіння лісів. Ми з Вами впоралися з ним на відмінно, адже лісовідновлення здійснено на 474 гектарах, а це сто відсотків до завдання весняної посадки лісів. Крім того, посаджено 50 гектарів лісів на прийнятих землях (нових лісів), що за площею більше, ніж протягом останніх чотирьох років. Зазначу і те, що цьогоріч розроблено Програму розвитку лісового господарства на 2017-2021 роки, яка почне діяти одразу після прийняття її обласною радою. Власне, в ній прописано все, що ми разом із суміжними галузями хочемо змінити у бік поліпшення функціонування і розвитку зелених багатств Тернопільщини.

        Водночас із пробудженням весни у лісівників, окрім садіння лісів, виникає чимало інших турбот і проблем. Ліс потрібно доглядати, охороняти від пожеж і від браконьєрів. Це нелегка і копітка щоденна праця, без святкових і вихідних. І лише рідні й близькі можуть зрозуміти, скільки праці покладено працівниками лісового господарства для того, аби в області шуміли ліси, аби лісові мешканці почувалися в них безпечно.

       Тож дозвольте подякувати Вам, дорогі колеги, за Вашу невтомну працю і привітати з Великоднем. Бажаю Вам усіх благ Господніх і Божого благословення. Хай із великодніми дзвонами у Ваші оселі завітають мир і злагода, добробут і душевний спокій. Хай серце повниться радістю, а Бог благословляє всі ваші справи.

        Христос Воскрес!

 

        Щиро,      

        начальник Тернопільського ОУЛМГ                                                    О.П.Яремко