Правові аспекти в лісовій галузі

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
28.08.2019 09:57
23 серпня 2019 року в Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся семінар з правових аспектів управління персоналом в галузі лісового господарства. 
У семінарі брали участь  працівників кадрових служб, особи відповідальні за ведення військового обліку та відповідальні з питань запобігання корупції державних лісогосподарських підприємств.
Семінар розпочав начальник управління Олег Яремко, який представив запрошених працівників Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області, Головного управління ДФС в Тернопільській області, Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату.
Під час семінару було розглянуто ряд питань, серед яких: 
1. Організація правової роботи на підприємствах, установах та організаціях лісової галузі. По даному питанню доповідачем була начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області - Марія Музика. Вона ознайомила спеціалістів підприємств із основними правовими аспектами кадрової роботи, нововведеннями документації управлінської діяльності, а також торкнулась питань проведення органами юстиції, перевірок етапу правової роботи  та систематизації законодавства.
2. Фінансовий контроль згідно Закону України «Про запобігання корупції». По цьому питанню доповів завідувач сектору з  питань запобігання та виявлення корупції Головного Управління ДФС в Тернопільській області – Рудницький Микола Антонович. Він ознайомив слухачів із роз’ясненнями та методичними рекомендаціями щодо вимог фінансового контролю, встановленим Закону України «Про запобігання корупції», надав детальну консультацію щодо порядку заповнення декларацій, а також наголосив на відповідальність, яку відповідно до чинного законодавства нестиме посадова особа за неподання чи не своєчасне подання декларації, або подання завідомо неправдивих даних удекларації.
3. Організація та ведення військового обліку та бронювання призовників і військовозобов’язаних. Доповідачем по цьому питанні був начальник відділення військового обліку і бронювання Тернопільського об’єднаного міського комісаріату –Гельжинський Юрій Зіновійович. Який зосередив свою увагу на основних змінах,– Порядоку ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затверджений постановою КМУ від 01.12.2016 № 921, серед яких: проведення звірки із військоматами інших населених пунктів, порядок повідомлення про зміну облікових даних та подання списків громадян, які підлягають приписці до призових дільниць, особливості оповіщення про виклик до військомату, тощо.
 На завершення семінару головний спеціаліст - юрист управління Уляна Сирко проаналізувала  роботу з кадрового забезпечення в державних лісогосподарських підприємтвах управління, де вказала на ряд зауважень по їх виконанню.
                                                                                                Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ