Працівники ПЗ «Медобори» взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
26.04.2016 03:00

       19-21 квітня завідувач відділу науково-дослідної роботи та екологічної освіти природного заповідника «Медобори» Ярослав Капелюх і науковий співробітник заповідника Леся Козира взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Літопис природи України – створення спільної бази даних для наукового аналізу і підготовки наукових публікацій». Науковий форум відбувся у Яворівському національному природному парку та у природному заповіднику «Розточчя», що на Львівщині.

 Учасниками семінару були науковці з природних та біосферних заповідників і національних природних парків України та Республіки Молдова, вчені з Університету Гельсінкі (Фінляндія), Дунай-Карпатської програми WWF, Азово-Чорноморської орнітологічної станції, Київського національного університету ім. Шевченка, Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, Інституту зоології ім. Шмальгаузена, Інституту екології Карпат, Державного природознавчого музею НАН України, Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Варшавського медичного університету (Польща), представники Яворівської районної державної адміністрації
Основними завданнями семінару були: перегляд методології збору та аналізу даних Літописів природи; ознайомлення з попередніми результатами аналізів зміни біорізноманіття та кліматичних змін; узгодження наукової діяльності установ природно-заповідного фонду з науковою діяльністю інших заповідних територій Євразії.
Семінар відбувся завдяки ініціативі та фінансовій підтримці Університету Гельсінкі за організаційної підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Дунай-Карпатської програми WWF, Природного заповідника «Розточчя» та Яворівського національного природного парку.
За інформацією ПЗ «Медобори»