Працівники ДП «Бучацький лісгосп» завітали у дитячий садочок «Пролісок»

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
18.07.2019 08:37
Загальні новини
Серед багатьох напрямків навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного віку екологічна освіта набуває актуальності. В цьому віці слід прищеплювати та виховувати в дітях екологічно чистий світогляд.
17.07.2019 року відбувся захід для того щоб навчити дітей правилам поведінки в природі.
З такою метою до дитячого садочка завітали головний лісничий ДП «Бучацький лісгосп» Сергій Шевчук  разом  із помічником лісничого Бучацького лісництва цього ж підприємства Георгієм Фещуком. Вони спрямовували  захід на те, щоб виховати в кожної дитини почуття особистої  відповідальності за все живе на Землі і відповісти на кожне дитяче «чому».
Працівники лісгоспу разом із завідувачем ДНЗ «Пролісок» Тетяною Лукачик намагалися донести діткам інформацію про процес вирощування лісових насаджень починаючи зі збору та висівання насіння, сформувати мислення та екологічну культуру кожної дитини, навчити молоде покоління жити за законами природи. Діти з щирим інтересом і допитливістю сприймали інформацію, яку подавали працівники лісогосподарського підприємства.
На завершення зустрічі Сергій Шевчук наголосив дітям, щоб ті бережно ставилися до природи, дбали про чистоту у лісових масивах, закликали однолітків берегти природні багатства рідного краю, оскільки для вирощування лісонасаджень працівники лісового господарства прикладають значні зусилля