ПОЖЕЖНО-ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
31.05.2019 13:11
Загальні новини
29 травня на базі Бучацького лісництва ДП «Бучацький лісгосп» відбулися спільні пожежно-тактичні навчання працівників лісової охорони з працівниками 9 Державної пожежно-рятувальної частини у ДНСН України в Тернопільській області ліквідації умовної лісової пожежі. Мета навчань – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві.
Враховуючи те, що основною причиною виникнення пожеж у лісі є антропогенний фактор, зокрема, випалювання населенням сухої рослинності на територіях, що межують із лісовими ділянками, та необережне поводження з вогнем під час відпочинку в лісі, в ході навчання вибрано ситуацію, коли пожежа поширилася на лісові насадження внаслідок залишеного вогнища відпочивальниками в лісі.
Спільні навчання з гасіння лісових пожеж дуже важливі, адже під час тренувань можна врахувати всі нюанси та напрацювати злагоджені дії, а відтак кожна зекономлена хвилина дасть змогу швидше побороти вогонь та врятувати ліс і все живе у ньому.
На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Крім того, було відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж.
Ми вкотре звертаємося до населення: пам’ятайте, що пожежа – це найбільший ворог лісу, тож будьте обережні з вогнем у лісових масивах!