Полювання на копитних та хутрових звірів

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
31.10.2019 14:10
Загальні новини
На території користувачів мисливських угідь області відкривається сезон полювання на парнокопитних тварин  та хутрових мисливських звірів.
Строки проведення полювання в мисливських угіддях області на парнокопитних тварин з 2 листопада до 29 грудня 2019 року включно, на самців кабана та його молодняк здатний до самостійного існування – з 04  січня 2020 року до 26 січня 2020 року включно. 
Строки проведення полювання на зайця та лисицю: 10, 17, 24 листопада поточного року; 01, 08, 15, 22, 29 грудня 2019 року та 05, 12 січня 2020 року. Додатково на лисицю та хижих тварин 02, 09, 16, 22, 23 лютого 2020 року в польових мисливських угіддях бригадами мисливців під керівництвом та обов’язково присутністю штатних працівників державної лісової охорони підприємства.
Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем за один день полювання – один заєць. Норма відстрілу лисиці не лімітована.
Днями полювання при колективному та облавному полюванні на парнокопитну дичину є субота та неділя, а при полюванні на хутрових —неділя. 
Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що до полювання допускаються лише ті мисливці, які мають відповідні документи на право полювання: 
  • посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання;
  • дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензію, відстрільну картку);
  • відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; 
  • паспорт на собак мисливських порід. 
Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення зброї або продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб уповноважених здійснювати  контроль у галузі мисливського господарства та полювання.
Закликаємо всіх мисливців суворо дотримуватися основних правил проведення полювання, чітко й беззаперечно виконувати вказівки розпорядників полювання, правила користування мисливською вогнепальною зброєю, проявити культуру полювання, що забезпечить гарний відпочинок, незабутні враження від спілкування з природою.
Просимо  жителів області, які відвідують ліс, пам’ятати, що субота й неділя – дні полювання, бути обережними й поміркованими та уникати перебування в мисливських угіддях де проводиться полювання!
Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до жителів області та мисливців. Будьте обережні!!! На полюванні головне  збереження життя та здоров’я людей!
                                                                                                 Автор: Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ