П'ятірки дві поставило життя

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
18.05.2018 11:24
Привітання
Сьогодні святкує 55-річний ювілей лісничий Скала-Подільського лісництва державного підприємства «Чортківське лісове господарство» Володимир Іванович Гайовський. 
Пречудова людина й лісівник за покликанням, бо спілкуючись з Володимиром Івановичем, відчутно, як він уболіває за долю лісового господарства, за майбутнє лісів. Особливо зараз, коли лісівники поставлені сам на сам зі своїми проблемами. Він є прикладом для багатьох лісівників, як тих, хто лише недавно переступив професійний поріг лісу, так і тих, хто має за плечима такий же, як і сьогоднішній іменинник, вагомий трудовий лісівничий стаж. 
Людина-техніка, людина-людина, людина-природа – все це уособлення його професійних рис, адже лісівники – це універсали. Поєднуючи керівні якості та професійний лісівничий погляд у майбутнє, адже час не стоїть на місці, і незважаючи на скрутне становище на сьогодні в галузі, часто-густо потрібно пожертвувати чимось, приділяючи більше уваги роботі, аніж сім’ї. Кажуть, час – це найцінніше в нашому житті, бо його не повернути. Тож ненормовані робочі години Володимир Іванович компенсує у вирощених дібровах. Багато їх там уже назбиралося, виплеканих власноруч. Звідтіля й бере натхнення для впровадження нових планів і задумів. А їх попереду ще чимало. 
Шановний Володимире Івановичу, життя поставило Вам дві п’ятірки, оцінивши Ваші справи і Ваші душевні якості на «відмінно»! Хай же Ваша життєва стежина буде відмірена багатьма роками, хай здоров’я буде міцним, як вирощені Вами діброви. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.