Озерянські школярі створили 2 гектари соснового лісу

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
29.03.2019 08:47
Загальні новини
Днями в Колиндянському лісництві державного підприємства «Чортківське лісове господарство» до акції Держлісагентства, яка відбувається по всій Україні, – «Майбутнє лісу в твоїх руках» долучилися школярі Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Учнівська молодь разом зі своїми наставниками й працівниками Колиндянського лісництва створювали лісові культури на території нелісових земель державного лісового фонду у кварталі 64 вид. 10, на площі 2 гектари.
Нові ліси створювали сосною. Всього посадили більше 5 тисяч сіянців сосни звичайної.
Чудова погода й гарний настрій, який панував на території майбутнього соснового лісу, лише сприяли результативній праці, тож із завданням упоралися швидко.
Учні дізналися також багато цікавого від лісівників. Зокрема, про те, чому на ділянці створюють саме лісові культури сосни, коли їх буде переведено у вкриту лісом площу, які заходи лісівники здійснюють, аби лісові культури гарно приживалися та не загинули, а в майбутньому з них виріс продуктивний, корисний для людини в багатьох аспектах ліс. Відтак під час садіння лісових культур учні отримали й багато цікавої інформації, яка для когось із них може стати поштовхом дізнаватися більше та в недалекому майбутньому обрати лісівничу професію.