Охорона праці у ДП ’’ Бучацький лісгосп ’’

Автор:  прес-служба ДП"Бучацький лісгосп"
16.02.2020 13:25
Загальні новини
12.02.2020 в ДП “Бучацький лісгосп” проводилось навчання та  перевірка  знань  з питань охорони праці та пожежно – технічного мінімуму працівників усіх структурних підрозділів лісгоспу.
Згідно наказу директора підприємства №3 від 02.01.20 року з 27.01.2020 по 11.02.2020 проводились навчання з охорони праці та пожежно – технічного мінімуму. Провідним інженером з ОП розроблені 16-ти годинні програми курсового навчання охорони праці та пожежно – технічного мінімуму по лісництвах,  ремонтно – механічній майстерні, лісозаводу. 
Також підготовлені білети для перевірки знань усіх категорій працівників. Для перевірки знань створена постійно – діюча комісія під головування головного інженера підприємства.
Участь в даному заході приймали керівники лісгоспу, а саме: т.в.о. директора лісгоспу Чапран В.М., головний лісничий Криса І.Т., в.о. головного інженера Кубішин П.В., працівники апарату підприємства та структурних підрозділів. Також були запрошені представники Управління Держпраці в Тернопільській області, Бучацького відділення управління ВДФСС України в Тернопільській області, МНС, а саме – начальник відділу нагляду в АПК СКС на транспорті та зв’язку Гичка П.Є.,головний державний інспектор відділу нагляду в АПК СКС на транспорті та зв’язку Проць І.М., головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Бідяк О.П.,страховий експерт Бучацького відділення управління ВДФСС України в Тернопільській області Лизуник М.Б., заступник начальника 9 ДПЧ капітан с.ц.з. Івасишин В.В.
                                                                                За інформацією: прес-служби ДП"Бучацький лісгосп"