Обласне управління: працівники, які паплюжать честь професії, не мають права працювати в системі лісового господарства

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
13.09.2018 17:57
Оперативна інформація
Сьогодні, 13 вересня, на території Криницького лісництва державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» затримано вантажівку з деревиною породи дуб. Даний автомобіль перебуває на штрафмайданчику, адже супровідні документи на лісопродукцію, що перевозилася даним транспортом, не відповідають дійсності, відтак розслідування проводять працівники районного відділу поліції.
Наразі працівники ДП «Бучацький лісгосп» вихали на місце події та проводять службове розслідування щодо даного інциденту.
У п’ятницю в даному лісництві розпочнеться службове розслідування головними спеціалістами відділу лісового господарства, охорони та захисту лісів обласного управління лісового та мисливського господарства.
– В разі, якщо буде доведено причетність лісничого Криницького лісництва, його буде звільнено з посади, – коментує начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Яремко. – Адже працівники, які паплюжать честь лісівничої професії, не мають ніякого морального права працювати в системі лісового господарства, – резюмує головний лісничий області.