Новорічні красуні від бережанських лісівників

Автор:  Прес-служба ДП "Бережанський лісгосп"
20.12.2018 13:23
Загальні новини
Від початку тижня державне підприємство "Бережанське лісомисливське господарство" розпочало реалізацію новорічних ялинок. Колючі деревця почали продавати на ялинкових базарах. Лісівники наголошують, що при виборі новорічної ялинки слід поцікавитись чи вона заготовлена легально, законні красуні повинні бути марковані самоклейними етикетками зі штрих кодом, або пластмасовими бирками-стяжками (на фото).
Проте зустрічаються випадки самовільної заготівлі новорічних красунь. Цього року посилено охорону від самовільних рубок, задіяні інші служби, зокрема поліції та екоінспекції. Тому ще раз звертаємося до всіх: не проводьте самовільних рубок ялинок, не затьмарюйте святковий настрій собі та охоронцям лісу.
Як поінформував інженер охорони і захисту лісу Бережанського лісомисливгоспу Володимир Кустов, для задоволення потреб населення в новорічних ялинках Бережанське лісомисливське господарство щороку створює ялинкові плантації, де і вподальшому заготовляє новорічні красуні. В передноворічний період 2019 року реалізація ялинок за доступними цінами здійснюється на подвір’ї контори Бережанського лісомисливського господарства та в садибах Козівського і Підгаєцького лісництв.