Новорічні красуні реалізовує ДП "Тернопільський лісгосп"

Автор:  Прес-служба ДП "Тернопільський лісгосп"
09.12.2019 16:26
Загальні новини
З метою збереження хвойних молодняків у різдвяно-новорічний період 2019 – 2020 року, посилення охорони лісів від незаконних рубок та відповідно до наказу № 46-АГ від 3 грудня 2019 року в ДП «Тернопільське лісове господарство» створено спільну рейдову групу для охорони лісових насаджень в передноворічний період з працівників лісової охорони підприємства та працівників Національної поліції зі зброєю та спецзасобами.
Окрім цього, на базі кожного лісництва створені спеціальні рейдові бригади, які проводитимуть рейди із залученням представників громадськості.
Заготівля новорічних ялинок відбуватиметься на спеціальних плантаціях та за рахунок дерев, що підлягають вирубці при проведенні рубок пов’язаних з веденням лісового господарства. Також посилено охорону селекційних плантацій, насаджень в зелених зонах населених пунктів та ділянок особливо цінних та інтродукованих хвойних порід.
Звертаємо Вашу увагу, що відпуск заготовлених новорічних ялинок проводяться виключно при наявності на їх кормлевій частині відпускних бирок встановленого взірця. Бирки чи самоклейні етикетки містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини.
Зокрема,нагадуємо, що в Україні розробили спеціальний мобільний додаток «yalynka.info», за допомогою якого можна перевірити, чи легальна новорічна красуня прямує до вашої оселі.
Відповідний додаток можна безкоштовно встановити на Ваш мобільний пристрій. Для того, щоб перевірити, потрібно лише ввести номер із бирки або самоклейної етикетки, що прикріплена до ялинки, у мобільний додаток. У випадку, якщо бирка/етикетка або інформація за номером в системі відсутня – це може свідчити про нелегальне походження ялинки.
ДП «Тернопільське лісове господарство» повідомляє, що за самовільно зрубану ялинку передбачено чималі штрафи, тому закликаємо купувати тільки легальні. Для цього підприємством організовано аж 9 пунктів реалізації новорічних дерев, а саме:
• м. Тернопіль, перехрестя вулиць Миру-Дружби;
• Буданівське лісництво:
тел. (0251) 4-14-26
вул. Янівська, 106, с. Долина, Теребовлянський р-н, ;
• Залозецьке лісництво:
тел. (0240) 3-14-96
вул. Зборівська 20, смт. Залізці, Зборівський р-н;
• Збаразьке лісництво:
тел. (0250) 2-15-70
вул. Д. Галицького 97, м. Збараж;
• Микулинецьке лісництво:
тел. (0251) 5-12-14
вул. Грушевського 78, смт. Микулинці, Теребовлянський р-н;
• Мшанецьке лісництво:
тел. (0240) 3-57-37
вул. Хутір Манюки 161 Б, с. Мшанець, Зборівський р-н;
• Скалатське лісництво:
тел. (0243) 3-11-81
вул. Незалежності 24, м.Скалат, Підволочиський р-н;
• Теребовлянське лісництво:
тел. (0251) 2-10-49
вул. Хатки, 1, с. Кровінка, Теребовлянський р-н;
• Тернопільське лісництво:
тел. (0352) 49-52-85
вул. Шевченка 41 А, с. Петриків, Тернопільський р-н.
А ще з 23 по 28 грудня включноно, будуть працювати торгові  майданчики: на перехресті Дружби та Миру та на Кармелюка біля АТБ, там ви зможете придбати новорічну красуню.  
Вартість ялинки від 96 до 270 гривень з ПДВ.
Окрім цього інформуємо, що проводиться продаж ялинок новорічних із закритою кореневою системою. Ялинку в горщику можна придбати в тернопільському лісництві, яке розташоване у Петрикові. Таким чином можна зберегти життя новорічного деревця і водночас насолоджуватися запахом хвої у помешканні під час зимових свят. Навесні ялинку з горщика можна висадити біля свого будинку, деревце чудово приживеться. Вартість такого деревця коливається в межах 204-300 гривень з ПДВ.
Телефон гарячої лінії ДП «Тернопільський лісгосп» для оперативного інформування з питань реалізації та місце походження новорічних ялинок — (0352) 25-19-92, 52-35-62.
                                                                       За інформацією: прес-служби ДП "Тернопільський лісгосп"