Новорічні ялинки і святковий настрій від ДП «Бережанське ЛМГ».

17.12.2021 10:41
 
Всі бажаючі придбати різдвяно-новорічні красуні до св’ят за доступними цінами, можуть зробити це на території подвір’я  лісгоспу або на спеціально організованих торгівельних майданчиках, які розташовані на базі лісництв підприємства. Окрім звичних, зрубаних дерев, вже традиційно пропонуємо живі ялинки у горшках. За детальною інформацією просимо звертатись за тел.. 098 971 65 79 Володимир Миколайович Кустов. 
Заготівля та продаж лісівниками різдвяно-новорічних дерев – це не тільки органічно а й екологічно, при цьому,  вкотре запевняємо, що ніякої шкоди лісовим насадженням у період ялинкової кампанії не завдається, оскільки хвойні новорічні дерева заготовляються для продажу на спеціально створених для вирощування таких дерев плантаціях, кошти отримані від реалізації новорічних дерев підуть на охорону і захист лісових насаджень, оскільки лісгоспи самостійно забезпечують фінансування всіх лісогосподарських заходів. Протягом всього періоду заготівлі/реалізації новорічних дерев у лісових масивах патрулюватимуть оперативні рейдові бригади державної лісової охорони спільно з працівниками Національної поліції. Тому вкотре застерігаємо громадян від самовільних рубок.
Заготовлені лісівниками новорічні ялинки, як і в минулі роки будуть маркуватись спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними білими етикетками або пластмасовими бирками-стяжками. І ті, і інші розриваються при спробі їх зняття і тим самим унеможливлюється їх повторне використання. Вони містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини з інформацією про місце заготівлі, та є підтвердженням законності заготівлі та реалізації.
Зовсім скоро, Ваша св’яткова ялинка засяє яскравими вогнями,
Нехай душа наповниться теплом,
А в серці буде радість, мир і спокій!
Хай дім достатком повниться й добром!
І Бог благословить Вас – з прийдешнім Новим роком!