На території Теребовлянської ОТГ садили нові ліси

Автор:  Теребовлянська територіальна громада
18.03.2019 11:28
Загальні новини
Озеленення Теребовлянської територіальної громади вдалося здійснити за ініціативи міського голови, підтримки лісівників та безпосередньої участі молодіжної міської ради
Садити ліс – завдання не лише для лісівників. Ініціатива створення нових насаджень на території Теребовлянської ОТГ біля Замкової гори належить міському голові Сергію Поперечному, а ідею підтримала Молодіжна міська рада Теребовлі.

Для реалізації посадки було залучено представників державного підприємства «Тернопільське лісове господарство», зокрема, директора підприємства Степана Ладана, інженера лісових культур Тараса Крису, лісничого Теребовлянського лісництва Ігоря Невідомого та лісничого Буданівського лісництва Івана Гарматія.

Не скористатися нагодою та можливістю взяти безпосередню участь в акції ми просто не могли, тому і вклали свою скромну частку в суспільну справу. На прохання мера міста лісівники виділили посадматеріал, а саме 150 сіянців дуба червоного та 150 модрини європейської.
Перед початком роботи провідний інженер лісових культур Тарас Криса провів пізнавальний майстер-клас для молодих депутатів Молодіжної міської ради про те, як правильно садити ліс та відповів на запитання молоді щодо всихання лісових насаджень, шкідників та методи боротьби з ними.

За словами начальника відділу промоції, зв’язків з громадськістю та молодіжної політики Ірини Слободян: «Екологія - важлива тема для теребовлянців. Тому ми транслювали пряму мову та саму акцію на сторінці Теребовлянської громади у мережі Фейсбук.
Лісівників же порадувала цікавість і допитливість молодих депутатів, які створюючи нові насадження, створюють своє майбутнє.