На нараді аналізували виробничі показники лісгоспів і результати роботи щодо виготовлення речових прав на землі

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
25.04.2018 12:21
Загальні новини
23 квітня відбулася виробнича нарада за участі начальника Олега Яремка його заступників – Івана Приймачука та Любомира Нички, а також керівників, головних лісничих і головних інженерів лісогосподарських підприємств.
На розгляд запропоновано два важливих питання – щодо аналізу виконання виробничих завдань лісових господарств у березні й квітні та стан із виготовлення правовстановлюючих документів на нові землі та землі держлісфонду.
З першого питання присутніх поінформував заступник начальника управління Любомир Ничка, який зупинився на виконанні лісовими господарствами плану з реалізації дров паливних, виробництва продукції глибинної переробки низькосортної деревини в березні-квітні та відвантаження їх споживачам. Як зазначив Любомир Ничка, за результатами березня завдання перевиконало державне підприємство «Бережанське лісомисливське господарство». За підсумками трьох тижнів квітня найкращі показники в Кременецького та Тернопільського лісгоспів. До слова, експортна поставка дров паливних зменшилася порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Натомість зріс обсяг реалізації дров паливних на внутрішній ринок.
Керівники підприємств ділилися проблемами, з якими доводиться стикатися під час відвантаження деревини залізничним транспортом. Зокрема, ДП «Чортківський лісгосп» має посилити роботу з даного питання, аби виконати план квітня, адже підприємством фактично виконано завдання на 37 відсотків.
Було наголошено також на виконанні квітневого плану з переробки пиломатеріалів необрізних та пиляних заготовок всіма підприємствами, так як обсяг виконання завдань по управлінні становить відповідно 60 і 40 відсотків.
На нараді проаналізовано також реалізацію продукції на внутрішній ринок у результаті виграних аукціонів у поточному році.
За І квартал заготовлено 54,5 тисячі кубометрів, із них від рубок головного користування 37 тис. кбм. Заступник начальника наголосив на посиленні роботи Кременецьким лісгоспом, так як у них спостерігається недовиконання планових показників.
Олег Яремко також наголосив на тому, що в підприємствах здійснюється перевірка відводів ділянок, запланованих у рубки головного користування. Частково спеціалістами управління перевірку вже здійснено по всіх лісових господарствах. Разом із тим, триває ревізія лісових обходів (майстерських дільниць) лісогосподарських підприємств. Перший заступник начальника Іван Приймачук коротко поінформував про те, в яких лісгоспах уже проведено перевірки, результати з яких буде розглянуто на наступній нараді.
З питання стану виготовлення правовстановлюючих документів на землі поінформував інженер лісового господарства Юрій Лісовий, який поінформував результати роботи, яку здійснювали лісгоспи в 2017 році щодо отримання речових прав на землі держлісфонду, на землі, які були заліснені в попередні роки та на землі, на яких створюватимуться нові ліси цьогоріч та в наступні роки. На попередніх засіданнях керівники підприємств визначили строки виконання даних завдань. Найкраще впоралося з завданням Бережанське лісомисливське господарства, керівник якого Олександр Левчук поінформував, що до кінця квітня підприємство повністю отримує речові права на землі держлісфонду з запланованих обсягів минулоріч. Триває активна робота також на землі, отримані лісгоспом під створення нових лісів. Начальник управління наголосив на відповідальності як керівників, так і головних лісничих з виконання даного завдання.
Наприкінці обговорили питання лісокультурної кампанії на Тернопільщині. Зокрема, Олег Яремко поінформував про перевиконання обсягів робіт з лісовідновлення та лісорозведення. Крім того, начальник управління наголосив на тому, що за кожним лісогосподарським підприємством буде закріплено куратора зі спеціалістів управління, які проведуть огляд якості посаджених лісокультур цьогоріч та в попередні роки.
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ