На базі Теребовлянського лісництва лісівники, пожежники й медики перевірили готовність зі взаємодії з ліквідації пожежі

Автор:  Прес-служба ДП «Тернопільський лісгосп»
10.05.2019 15:18
Загальні новини
З метою своєчасного реагування на надзвичайні ситуації, які пов’язані з пожежами в природних екосистемах області, сьогодні, 10 травня, на території лісового фонду державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» проведено масштабне комплексне практичне тактико-спеціалізоване навчання за участю працівників Микулинецького, Теребовлянського, Буданівського лісництв та спеціалізованих служб цивільного захисту.
Метою такого заходу є перевірка готовності до дій за призначенням усіх служб взаємодії під час ліквідації надзвичайної ситуації у лісових масивах, а також обмін досвідом у галузі забезпечення пожежної безпеки у лісових господарствах.
За легендою лісова пожежа виникла в 41 кварталі Теребовлянського лісництва, до гасіння якої було залучено працівників державної лісової охорони та ДПРП – 25 смт. Микулинці Управління ДСНС України у Тернопільській області.
Під час ліквідації пожежі за задумом були і постраждалі, тут свою роботу продемонстрували і бригади швидкої медичної допомоги, які своєчасно прибули на місце і надали невідкладну медичну допомогу.
За короткий час пожежу було локалізовано, а згодом і ліквідовано.