Минулоріч Бережанський лісгосп доукомплектував підрозділи обладнанням для електронного обліку деревини

Автор:  Прес-служба ДП «Бережанський лісгосп»
15.02.2019 10:26
Загальні новини
Державне підприємство «Бережанське лісомисливське осподарство» для ведення електронного обліку деревини використовує комп’ютерну програму «Галузева інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний облік деревини» 1С, головним підприємством-оператором з організаційно-технічного супроводу якої є державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр».
Для електронного обліку деревини, станом на 1 січня 2019 року, в ДП «Бережанський лісгосп» використовується 21 КПК (кишеньково-персональний комп’ютер), 21 мобільний термопринтер та 21 молоток для прикріплення бирок до колод.
Як поінформував головний інженер підприємства Леон Наконечний, 2018 року підприємство додатково доукомплектувалось устаткуванням для електронного обліку деревини, закупивши ще 4 термопринтери та 4 КПК.
У розрізі підрозділів підприємства забезпеченість обладнанням дозволяє стовідсотково здійснювати електронний облік деревини.
– У 2018 році підприємством придбано 50 тисяч бирок. Використано понад 45584 бирок, якими забирковано 100% від заготовленої деревини, що становить більше 51400 кубометрів деревини. За місяць підприємство в середньому використовує 3800 бирок для маркування деревини, – про це поінформував під час наради з підсумків заслуховування господарсько-фінансової діяльності підприємства за 2018 рік заступник директора з економіки ДП «Бережанський лісгосп» Михайло Березюк.