Ми садили ліс

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісове господарство"
07.11.2019 14:55
Ми садили ліс у полі -
І дубочки, і тополі,
І осику, і ліщину,
І червону горобину…
М.Стельмах

    За вікнами золота осінь, лісівники продовжують садити ліс, адже осіння посадка лісових культур - важлива і невід’ємна частина їхньої роботи. Це звичний процес, якому приділяється значна увага, адже для лісівника - створення лісових насаджень – завжди стоїть на першому плані.

     7 листопада 2019р. у Підлісецькому лісництві  проведено  посадку лісових культур  на площі 5, 8 га квартал 13.

    Допомагали лісівникам студенти навчального закладу  "Кременецький професійний ліцей " та учні ОЗ Горинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Молоді люди швидко освоїлись на ділянці посадки та взялися до роботи: хлопці мечами Колесова пробивали грунт, а дівчата обережно опускали у ці маленькі отвори саджанці сосни звичайної.
    Трохи спільної праці – і позаду залишилися зелені рядки  майбутніх лісових велетнів. Трохи втомлені, але щасливі, школярі з радістю дивились на результати своєї праці.
   Працівники лісництва висловили щиру подяку учням за допомогу.  Всі розуміли, що через роки чи десятиліття можна буде прийти в цей ліс, помилуватися ним і з гордістю сказати: тут є і моє дерево.

   Подібні заходи - це чудова можливість побачити працю лісівника та  унікальна нагода стати частинкою неосяжного світу природи і дати початок чомусь новому. Хто хоч раз посадив дерево, - той ніколи не буде шкодити зеленому скарбові і не дозволить цього іншим. По суті, це шанс зробити у своєму житті щось вагоме та корисне для усього суспільства.