«Майбутнє лісу в твоїх руках»

Автор:  Прес-служба ДП "Бережанське ЛМГ"
22.11.2019 08:51
Загальні новини
На Тернопільщині стартувала акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».  Її мета – залучити  шкільну молодь до створення та відновлення лісових насаджень, щоб виховати бережливе ставлення до лісу.
На базі ДП «Бережанське лісомисливське господарство» у Конюхівському лісництві  активно долучились до посадки студенти і викладачі географічного факультету Тернопільського педагогічного університету, працівники апарату Державного підприємства"Бережанське лісомисливське господарство" на чолі з директором Олександром Левчуком та лісничим  Конюхівського лісництва Володимиром Павлишином. Акція відбувалася під керівництвом начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства  Олега Яремка та першого заступника начальника управління Івана Приймачука.
У висадженні нового лісу змогли взяти участь всі охочі: громадськість, студенти та небайдужі люди. Завдяки таким старанням та сприятливій осінній погоді план роботи по висадці лісу був перевиконаний. 
Щоб легше усім працювалося, люди розбилися на пари, у кожного своє завдання: юнаки з лопатами, дівчата вставляють саджанець в ямку. Студенти та дорослі працювали завзято та допомагали один одному.
Осіння посадка дуба звичайного проводилася на лісокультурній площі у Конюхівському лісництві. Всього було висаджено понад 4000 саджанців дуба, за що лісівники щиро вдячні всім хто віддав свій час та сили, а ліс згодом подякує за їх старання і буде милувати око своєю красою.
                                                                                                    Автор: Прес-служба ДП "Бережанське ЛМГ"