Любиш ліс - святкуй разом з нами!

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісове господарство"
30.09.2019 14:20

  27 вересня 2019 року співробітники офісів FSC по всьому світу, власники сертифікатів FSC та всі бажаючі провели в різні куточках планети різноманітні заходи, присвячені відповідальному ставленню до лісів та лісових ресурсів.

   Мета акції - підвищення обізнаності щодо відповідального управління лісами, як кращій альтернативі сталого використання лісовими ресурсами та збереження наших лісів. Формування відповідального ставлення до природних ресурсів та зокрема до лісів, є актуальною темою для екологічної освіти.

   Для студентів Кременецького лісотехнічного коледжу інженер з лісового господарства ДП Кременецький лісгосп Володимир Галан разом із методистом коледжу Елою Дроздовою провели  цікавий пізнавальний семінар  на тему ”Лісівники, лісове господарство та збереження лісів”.

   Володимир Антонович розказав студентам про догляд за лісом та про те що необхідно робити в лісах. Продемонстрував  фото та відеоматеріали про посадку лісу, тушіння пожеж, проведення протипожежних заходів, облаштування зон відпочинку, обмеження заїзду. Встановлення шлагбаума, встановлення інформаційних стендів, підгодівля тварин, заготівля та деревини, боротьба з браконьєрами.

 Студенти брали активну участь у обговоренні , вцілому занятття пройшло дуже цікаво та змістовно.