Лісова пригода у заповіднику "Медобори"

Автор:  Природний заповідник "Медобори"
03.10.2018 13:21
Загальні новини
У природному заповіднику «Медобори» відбувся квест «Лісова пригода».
У ньому взяли участь 4 школи з Гусятинського району (Вікнянська, Калагарівська, Самолусківська та Городницька) та ЗОШ І-ІІІ ст. села Остап’є Підволочиського району.
До його проведення долучились працівники відділу культури, туризму і культурної спадщини Скалатської міської ради та методкабінету Гусятинського відділу освіти. Учасники заходу пройшли екологічною стежкою «До Пущі відлюдника».
Розпочались інтелектуально-спортивні змагання із захисту плакатів на тему «Крок до збереження лісу». Квестери також показали хороші знання лісу, особливостей природоохоронних територій, рідкісних видів, історико-культурних пам’яток заповідника.
Урок мислення продемонстрував, що всі учасники «Лісової пригоди» добре усвідомлюють необхідність збереження всього живого. Пантоміма розкрила вміння юних природолюбів підмічати і відтворювати характерні особливості у будові та поведінці тварин. Цікаво всім учасникам було працювати на зупинці «Екологічний детектив» та з задоволенням обирати рослини у «Фітобарі» для приготування різноманітних чаїв. На завершення у грі «Ланцюжок» всі учасники квесту обмінялись враженнями від гри, а також отримали грамоти та призи від природного заповідника «Медобори» та відділу культури, туризму і культурної спадщини Скалатської міської ради.