Лісівники взяли участь у поминальному молебні до Дня Гідності та Свободи

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
21.11.2018 13:22
Загальні новини
Сьогодні день смутку й радості водночас, адже саме 21 листопада Україна святкує День Гідності та Свободи, присвячений двом революціям. Разом із тим, згадує тих, хто загинув під час Революції Гідності на Майдані, і продовжує гинути вже на війні з російським агресором, захищаючи свої інтереси, як держави, що обрала єдиний вектор розвитку – європейський. 
З цієї нагоди у Тернополі відбулася поминальна хода до пам’ятника Героям Небесної Сотні, де представники духовенства відправили поминальну панахиду за загиблими. 
Кожного героя, що поклав своє життя на Євромайдані, згадано поіменно.
Захід завершився покладанням квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні, у якому взяли участь начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Яремко, т.в.о. директора державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» Орест Ходинь та працівники апаратів управління й лісгоспу.
– Цитуючи слова Предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви кардинала Любомира Гузара, який щодо Революції Гідності висловився наступним чином: «Я знаю, що багато людей розчаровані тим, що Майдан не приніс швидких змін. Але питання, швидко або повільно ми рухаємося, набагато менш важливе, ніж питання, рухаємося ми або стоїмо на місці. Приймаємо ми кожен раз рішення стати кращими, ніж раніше, чи готові змінюватися?», – скажу, що ми всі хочемо змін, проте, враховуючи історію та той летаргічний сон, у якому перебувала наша держава стільки років, ми однозначно рухаємося в правильному шляху, – говорить начальник управління Олег Яремко. – Разом із тим, прогресивним рушієм всьому завжди була молодь – у 90-их, 2004 чи 2013 роках на передовій усіх доленосних для держави подій були молоді українці, які як і тоді, так і тепер є оплотом та надійним фундаментом формування майбутнього нашої держави.