Лісівники Тернопільщини на тренінгу з охорони праці

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
23.01.2020 15:18
Загальні новини
Сьогодні, 23 січня 2020 року у Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства проводиться навчання з охорони праці для працівників лісового господарства. 
У семінарі приймає участь Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства, а саме: головний спеціаліст лісових ресурсів та економіки - Ігор Вітвіцький та працівники лісогосподарських підприємств області. 
Мета тренінгу – дати практичні знання та розуміння основних підходів у розробці та впровадженні систем управління гігієни та безпеки праці (ГіБП) на основі керування ризиками приватними суб’єктами господарювання, що надають послуги по лісівництву згідно Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні на основі вимог Рамкової Директиви 89/391/ЄЕС «Про впровадження заходів для поліпшення безпеки та охорони здоров'я працівників під час роботи» та вимог нового стандарту ISO 45001:2018, як інструменту реалізації державної концепції на українських підприємствах з 2021 року. Організатори переконанні, що такі навчання дозволяють зберегти здоров'я і життя працівників, поліпшити умови праці та суттєво знизити втрати на виробництві.
Під час тренінгу начальник Івано-Франківського ОУЛМГ Віктор Сахнюк зазначив, що здобуті на семінарі знання стануть корисними працівникам лісової галузі не тільки при виконанні робочих обов’язків, а й у повсякденному житті. 
Тому, Тернопільське ОУЛМГ бажає усім учасникам плідного тренінгу та максимально освоїти нові знання. 
                                                                                                    Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ