Кременецькі лісівники завітали на свято останнього дзвоника з особливою місією

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісгосп"
28.05.2018 10:31
Загальні новини
Цьогорічний травень традиційно завершується cвятом останнього дзвоника для учнів Стіжоцького НВК.
У святкуванні взяли участь головний лісничий державного підприємства "Кременецьке лісове господарство" Роман Іваницький та лісничий Стіжоцького лісництва Ігор Романишин. 
Головний лісничий привітав учнів, вчителів і батьків зі святом та від імені директора ДП "Кременецький лісгосп" Богдана Косінського подякував за участь, організацію й підтримку шкільного лісництва, висловив свої подальші наміри на продовження співпраці зі шкільною лісівничою юнню щодо збереження природного середовища нашого краю і вручив грамоти та цінні подарунки.
За презентацію роботи шкільного лісництва "Діброва", яке здобуло 3 місце у фінальному етапі обласного конкурсу Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв, нагороджено грамотою Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Валентину Пилипівну Бондарчук, керівника шкільного лісництва "Діброва" - вчителя біології і хімії Стіжоцького НВК.
За 3 місце у фінальному етапі обласного конкурсу Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв та активну участь в роботі шкільного лісництва нагороджено грамотою Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Софію Міньковську, ученицю 9 класу.
Час іде, змінюються покоління, але школа як і раніше готує в своїх стінах активних хлопців і дівчат, яким небайдуже майбутнє лісів.
Бажаємо вихованцям шкільного лісництва та усім учням гарно відпочити на канікулах, вірних друзів, здоров’я і миру, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!