КРАСА НАВКОЛО НАС

Автор:  За інформацією Хоростківської ЗОШ І-ІІІ ст.
20.06.2019 09:01
Загальні новини
У повсякденності, в напруженому ритмі життя іноді ми не помічаємо навколо себе багатства природи. Краєвиди нашої місцевості вражають своєю красою й неповторністю. Тому варто зупинитись та озирнутись навкруги. 
Краса всюди. Нею потрібно насолоджуватися, її необхідно цінувати. 
З метою ознайомлення та популяризації природоохоронних комплексів учні 6-А класу спільно з класним керівником, вчителем географії Щур Іванною Степанівною та батьками провели навчально-пізнавальну екскурсію у природний заповідник «Медобори».
Для школярів подорож була цікавою тим, що «Медобори» - це справжня перлина не тільки Тернопільщини, а й цілої України. Заповідник розташований на теренах Подільських Товтр, гряда яких простягається з північного заходу на південний схід від с.Підкамінь Львівської області, через Тернопільщину, Хмельниччину аж до Румунії.
Спершу учні відвідали унікальний музей природи з рідкісними видами комах, птахів, археологічних артефактів. Цю екскурсію із задоволенням провела Мурська Оксана Петрівна. Згодом група дітей і дорослих у супроводженні досвідчених гідів Мурської Ірини та Бугальської Ірини попрямувала екологічною стежкою « Пуща відлюдника». 
Щиро дякуємо науковцям, провідним спеціалістам заповідника «Медобори» за чудові враження, змістовну екскурсію.