Конкурс лісових розсадників

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісове господарство"
27.09.2019 10:00

   Вирощування лісів – основне завдання лісівників. Саме від того, на якому рівні стоїть у лісгоспі лісорозсадницька справа, залежить і доля майбутніх лісів.
   Завершився обласний огляд-конкурс на «кращий лісовий розсадник». Завданням учасників конкурсу, а це всі державні підприємства Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, було продемонструвати лісові розсадники, які функціонують на території лісництв і які, на їхню думку, є найкращими.
   Виїзна комісія у складі голови Івана Приймачука -першого заступника начальника управління , головного спеціаліста відділу лісового господарства, охорони та захисту лісів Надії Козацької , головних лісничих підприємств та інженерів лісових культур державних підприємств провела огляд лісових розсадників і тепличних відділень, – всього розсадницького господарства кожного підприємства . Метою конкурсу є не лише показати найкраще, а й подивитися, як працювали інші, що зробили для того, аби поліпшити роботу, та перейняти досвід один одного.
   Проходячись розсадником усвідомлюєш, скільки праці вкладено працівниками лісництва, інженером з лісокультур, а також лісокультурницями, щоб довести розсадник до високого рівня.
   При огляді розсадників нашого підприємства були відмічені працівники Олена Бабак(Вишнівецьке лісництво), Віталій Марчук (Стіжоцьке лісництво), Віталій Кушнірук (Суразьке лісництво).
Наразі комісія підбиває підсумки.