Клопітка праця лісокультурниць

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
28.05.2020 14:17
Загальні новини
Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі лісівників. Лише завдяки цьому, можна виростити високопродуктивні насадження. Тому жодне лісництво не обходиться без лісокультурниць.
Всю клопітку  роботу у Коропецькому лісництві державного підприємства "Бучацьке лісове господарство" виконують жінки-трудівниці, а саме: Андрущак Наталія, Василик Ольга, Гов'як Ірина та Тимків Галина  усі вони добросовісно відносяться до роботи та якісно її виконують.
Їх робота полягає у постійній турботі про майбутній ліс. Спочатку вони проводять посів лісового насіння в розсадниках, потім проводять живцювання декоративних порід таких, як: туя, ялівець,модрини, ялини, самшит вічнозелений та багато інших порід. Догляд здійснюється вручну, ретельно доглядаючи протягом 3-4 років.
Також їхня робота полягає у тому, що вони висаджують сіянці у грунт під відкритим небом, а потім весь сезон проводять догляд за ними. Кілька разів виполюють, звільняючи від бур’янів, підливають їх, плекають, немов малих дітей. Тож у період його найактивнішого росту ці трудівниці вкладають максимум сил і знань.
Лісокультурниці завжди пам'ятають про те, що вони зароджують та тримають у свої руках майбутні високопродуктивні ліси.
                                                                                                             Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"