Як правильно купувати дрова?

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
26.10.2017 03:00

         Типова інструкція для населення

        Із настанням холодів і відповідно початком опалювального сезону, в Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства часто телефонують мешканці обласного центру й області щодо порядку купівлі в лісових господарствах дров для опалення. Надаємо типову інструкцію правильної купівлі дров на прикладі державного підприємства «Чортківське лісове господарство».
        Громадяни, які купують лісопродукцію (дрова), мають написати заяву на ім’я директора лісгоспу, вказавши у ній свою адресу та ідентифікаційний код. Керівник лісгоспу візує її (ставить підпис – прим.), що свідчить про дозвіл на виписку наряду на відпуск даної лісопродукції. Замовник оплачує в банку вартість лісопродукції.
        Після отримання наряду на відпуск лісопродукції покупець домовляється з керівником виробничого підрозділу про час отримання товару.
        Майстер із лісозаготівлі виписує товаротранспортну накладну і прикріплює бирку для маркування деревини на дрова. Транспортування дров здійснює сам покупець.
        Зазначимо, що стандартною довжиною дров для реалізації їх населенню є метрові колоди. На партію дров, яку придбав покупець, прибивається одна бирка.
За інформацією ДП «Чортківський лісгосп»