Із теплиці - у дорослий зелений світ

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісове господарство"
28.10.2019 13:32
Загальні новини
   Саме вегетативний спосіб розмноження, або зелене живцювання, використовують лісівники Суразького лісництва для отримання саджанців декоративних порід.
   Для вкорінення використовують приріст поточного року з маточних дерев і кущів: відрізки пагонів, що почали дерев’яніти, довжиною 5 – 7 см висаджують у теплиці, де створюються умови з відповідним температурним режимом та рівнем вологості повітря.
   Через рік укорінені живці висаджуються у відкритий грунт або в горщики. На розсаднику Суразького лісництва посадковий матеріал із закритою кореневою системою вирощується у достатній кількості.
   Варто зазначити, що цей спосіб розмноження – досить клопіткий та потребує постійної уваги. Однак, за такого методу найкраще зберігаються всі спадкові властивості рослини.
   Наші лісівники вивчають попит на ринку озеленення і пропонують для реалізації широкий вибір декоративного посадкового матеріалу. Сьогодні теплично-парниковим господарством Кременецького лісгоспу вирощуються декоративні породи різних видів: спірея, катальпа, самшит вічнозелений, різні форми туї, ялівців, барбарис, кипарисовик та інші .
   Державне підприємство «Кременецьке лісове господарство» запрошує покупців придбати якісний посадковий матеріал деревних та декоративних порід. За довідкою звертайтесь за телефоном 0354624827 (адміністрація лісгоспу).