Гримайлівські школярі ознайомилися з представниками рослинного й тваринного світу природного заповідника, списку CITES

Автор:  Природний заповідник "Медобори"
04.03.2019 21:09
Загальні новини
З 2013 року рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 3 березня відзначається як Всесвітній день дикої природи. Саме 3 березня 1973 року у Вашингтоні було прийнято Конвенцію, що регулює міжнародну торгівлю рідкісними видами флори і фауни, більш відому як СІТЕS. Учасниками Конвенції є 180 держав, серед яких і Україна (з 1999 року).
Відзначення Дня дає унікальну можливість ознайомитися з красою і різноманіттям форм дикої природи, а також підвищити свідомість та розуміння необхідності збереження видів дикої флори та фауни.
Саме про цінності дикої природи та її значення (екологічне, генетичне, соціальне, економічне, наукове, культурне та рекреаційне) для забезпечення сталого розвитку та добробуту людини вели мову головний фахівець з екологічної освіти природного заповідника "Медобори" Оксана Мурська та учні 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І Пулюя смт. Гримайлів. Школярі також ознайомились із представниками рослинного і тваринного світу природного заповідника "Медобори", що у списку СІТЕS. Тематичний урок завершився бесідою про відповідальність кожного за збереження видів диких тварин і рослин.