Головного спеціаліста управління Надію Козацьку нагороджено Грамотою Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ Святослава

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
03.09.2018 12:00
Загальні новини
Під час понеділкової апаратної наради в обласному управлінні лісового та мисливського господарства начальник управління Олег Яремко вручив Грамоту Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви Святослава головному спеціалістові лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів управління Надії Козацькій.
Високу нагороду передано з нагоди освячення комплексу споруд «Українського Єрусалима» в Марійському духовному центрі «Зарваниця».
«Завдяки Вашій допомозі це святе місто стало ближчим до кожного спраглого українського серця», – говориться у привітанні.
До слова, лісівники не вперше беруть участь у проектах з озеленення Марійського духовного центру «Зарваниця», керівником якого від початку була Надія Козацька, а помічниками з озеленення є працівники лісництв усіх п’яти державних лісогосподарських підприємств.
Тож вітаємо Надію Ярославівну з такою почесною нагородою. Хай іще не один проект з озеленення буде втілено в життя під Вашою егідою і допомогою лісівників нашої області.