Головні інженери лісового господарства відвідали польські підприємства, які працюють на обладнанні Wood-Mizer

Автор:  За інформацією МОСТ-Україна
18.06.2018 10:14
Загальні новини
Майже чотири десятки професіоналів з Держлісагентства України, обласних управлінь і лісгоспів побували з ініціативи MOST-Україна та Wood-Mizer, за підтримки Української асоціації деревообробного обладнання, на екскурсії на європейському заводі Wood-Mizer у Коло, відвідавши низку польських підприємств, які працюють на обладнанні Wood-Mizer.
Екскурс в історію Wood-Mizer для гостей провів віце-президент компанії Wood-Mizer Роберт Багінскі, а з виробництвом знайомили директор з продажів Wood-Mizer Кшиштоф Кропідловскі та спеціаліст з роботи з закордонними клієнтами відділу продажів Магдалена Собчинська.
Особливо гостей вразила імпровізована виставка просто неба - вже замовлене обладнання, яке готується до відвантажування і тільки чекає на те, щоб вирушити до нових власників, а також демонстрація верстатів - надпотужної пилорами на широку стрічкову пилку Wood-Mizer WB2000 з серії TITAN та чотиристороннього стругального/профілювального верстату MP360.
За ініціативи Wood-Mizer делегація відвідала три підприємства, які працюють на обладнанні Wood-Mizer, в одному із них пилорама LT40 працює ще з 1994 року! Була можливість оцінити можливості частини лінії для переробки тонкоміру SLP, яку місцевий підприємець використовує, щоб готувати матеріал для виробництва великих ящиків для транспортування овочів та фруктів.
Крім того, MOST-Україна та Wood-Mizer організували для делегації культурну програму: відвідання термальних вод в Унеюві, комплексу Базиліка Пресвятої Богородиці у Ліхені, а також культурної столиці Польщі - Кракова.
Дякуємо нашим друзям Wood-Mizer за всебічну допомогу у реалізації цього проекту.