Володимир Бондар взяв участь у нараді Товариства лісівників України

Автор:  За інформацією прес-служби ТЛУ
04.07.2018 09:17
Загальні новини
3 липня 2018 року відбулася нарада з головами та вченими-секретарями обласних рад Товариства лісівників України.
На сьогодні лісівнича галузь має немало проблем: кілька років не призначається голова Агентства, невідома подальша стратегія розвитку, відсутність фінансування поставило південні і східні регіони на межі виживання, через зміни клімату і засилля шкідників масово всихають не лише смерекові ліси в Карпатах, а й хвойні лісові масиви на Поліссі… Про ці проблеми має знати громадськість, про це і йшлося на нараді з головами та вченими-секретарями обласних рад Товариства лісівників України. 
Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, який приїхав, аби зустрітися з головами та вченими секретарями ТЛУ, сказав, що у ЗМІ останнім часом дуже багато матеріалів, про те що лісівники масово рубають ліс і мало хто говорить про новостворені ліси. Про те, що жодна вирубана ділянка лісу не залишається не залісненою, про роботу служби охорони і захисту лісу, про звичайну буденну роботу зі створення нових лісових масивів майже немає матеріалів у ЗМІ. «Всі пишуть про ліс-кругляк і мало хто згадує, як лісівники на Херсонщині гасили лісову пожежу. Тому дуже важливо доносити до людей правдиву, не викривлену різними політичними силами інформацію про роботу лісівників», - наголосив заступник голови ДАЛРУ В. Бондар.  
Про реалізацію стратегічних цілей діяльності Товариства лісівників України  говорив голова Товариства Юрій  Марчук.  Він запропонував у вересні цього року скликати з’їзд лісівників України.
Перший заступник Голови ТЛУ Віктор Корнієнко доповів про виконання завдань орієнтовного плану діяльності Товариства у І півріччі 2018 року, заступник голови ТЛУ Алла Святецька розповіла про запровадження відзнак Товариства.