Фейкові публікації - наносять шкоду лісу!

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
13.03.2020 16:24
Загальні новини
Останнім часом в суспільстві склався та підтримується  лише негативний образ роботи лісівників та лісогосподарських підприємств, як би не було в це важко повірити, про те лісівники дотримуються чинного законодавства, встановлених правил проведення рубок та не здійснюють їх «з метою продажу якісної деревини» та заради «набивання власних кишень». 
Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства дає коментар щодо різних публікацій на тему лісового господарства, зокрема про незаконні рубки.
На сторінках у Фейсбук Світлани Безділь та Ірини Ванат розповсюджено безліч інформації, яка не підлягає дійсності. Вони без залучення представників лісогосподарських підприємств здійснюють обстеження лісових ділянок, після висловлюють свою некомпетентну думку у соц.мережах. 
При цьому дані особи  критикують роботу лісгосподарських підприємств, піддають сумнівам законність дій лісівників, зокрема, доцільність проведення рубки, висловлюють власні припущення щодо відсутності пошкоджених дерев на даних ділянках також щодо незаконної вирубки лісу, щодо нелегального експорту деревини та інше.
Для оцінки достовірності інформації, що публікується на сторінках у Фейсбук Світлани Безділь та Ірини Ванат представники управління лісового господарства та екологічної інспекції області в присутності цих же вказаних осіб неодноразово проводили комплексні перевірки насаджень. Проте кожного разу інформація спростовувалась і вся робота лісівників проводилась в межах законодавства. Проте, цих осіб не цікавить думка компетентних спеціалістів управління лісового господарства та екологічної інспекції області,  вони  продовжують діяти на власний розсуд, публікувати неправдиві факти та обливати брудом роботу лісівників.
Наголошуємо про те, що Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства відкрите до об’єктивної критики, до співпраці з громадськістю і письмово готові надати офіційні відповіді на всі запити, але для цього просимо звертатись у визначеному законодавством порядку на поштову чи електронну адресу підприємства з усіма питаннями, які потребують відповідей та роз’яснень.
У разі відсутності звернень безпосередньо до управління лісового та мислиського господарства та до отримання відповідей на поставлені питання, просимо не розповсюджувати непідтверджену інформацію в інтернет джерелах.
Крім того, нагадуємо, що на офіційному сайті (https://ternopillis.gov.ua/golovna.html) постійно оприлюднюються інформація щодо передбачених заходів санітарного оздоровлення лісу та у загальному доступі є реєстр всіх лісорубних квитків.
                                                                                                   Автор: Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ