ДП "Чортківський лісгосп" реалізовує новорічні ялинки

Автор:  Прес-служба ДП "Чортківський лісгосп"
29.11.2019 15:40
Загальні новини
ДП «Чортківське лісове господарство» розпочинає  реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях.
Цьогоріч новорічне деревце в залежності від висоти,  можна буде придбати за такими цінами:
Від 1,1 до 1,4 м – 72,00 грн з ПДВ;
Від 1,5 до 2,0 м – 96,00 грн з ПДВ;
Від 2,1 до 2,4 м – 120,00 грн з ПДВ;
Від 2,5 до 3,0 м – 210,00 грн з ПДВ;
Від 3,1 до 4,0 м – 252,00 грн з ПДВ;
Від 4,1 до 5,0м – 360,00 грн з ПДВ;
Понад 5,0 м – 120,00 грн з ПДВ за 1 м висоти ялинки.
Якщо клієнт бажає придбати більшу кількість новорічних ялинок то існує система оптових цін від 100 штук.
Новорічні ялинки будуть поміченими спеціальними бирками у вигляді самоклейких етикеток це є прямим доказом того, що лісову красуню зрубано законно.  При цьому слід зауважити, що самоклейні етикетки виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так, як вони повністю руйнуються при спробі їх розклеювання.
Самоклейні етикетки містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки, яка прикріплена до ялинки, на сайті www.ukrforest.com/check У випадку, якщо інформація на сайті відсутня – це може свідчити про сумнівне її походження.
Для зручності покупців з метою перевірки легальності походження новорічної красуні державним підприємством "Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр" розроблено програмне забезпечення для Android (yalynka.info – можна безкоштовно встановити з Google Play Market), за допомогою якого кожен покупець має можливість ознайомитися з походженням новорічної ялинки (вводити потрібно лише цифровий номер зазначений на етикетці, без зазначення серії).
Державне підприємство «Чортківське лісове господарство» закликає громадян не порушувати законодавство та купувати лише марковані новорічні дерева. 
Нехай новорічні та різдвяні свята принесувать Вам тільки радість та  спокій у вашу домівку.
                                                                                         Автор: Прес-служба ДП "Чортківський лісгосп"