ДП «Бучацький лісгосп» надав посадковий матеріал для озелення школи с. Ліщанці

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
19.03.2019 15:13
Загальні новини
Озеленення пришкільного дитячого майданчика проведено сьогодні 19 березня. До озеленення Ліщанецької школи І—ІІ ступенів приступили лісівники Язловецького лісництва, завчасно  доставивши до школи замовлений посадковий матеріал.
Перед посадкою лісничий Язловецького лісництва Володимир Турчак  розповів усім про те, що в цей період якраз проводиться всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», також ознайомив з основними напрямками та цілями, які повинні бути досягнуті в результаті проведення цих акцій.
Разом з учнями 8-9 класів цієї школи та вчителями було висаджено декоративний садивний матеріал, а саме туї західні (форми: колоновидна, пірамідальна та золотозакінчена), ялівець (козацький, колоновидний), самшит вічнозелений.
«Озеленення пришкільної території має велике значення. Перш за все зелені насадження значно зменшують наявність пилу й диму в повітрі, відіграють своєрідну роль фільтру. Вони впливають на формування мікроклімату, бо діють на тепловий режим, вологість, а також мають значний вплив на здоров’я школярів» - наголосила директор школи Шпуняр Ольга Василівна.
По закінченню акції Володимир Турчак  наголосив на тому, що озеленення та благоустрій території принесе користь не лише теперішнім, а й майбутнім поколінням, та подякув всім за таку велику та вагому працю для нас усіх.