Долучилися до Акції не вперше

Автор:  За інформацією прес-служби ДП «Тернопільський лісгосп»
22.04.2018 15:15
Загальні новини
У Микулинецькому лісництві держслужбовці та працівники компанії деревообробного обладнання садили діброву
19 квітня в гості до лісівників завітали працівники компанії деревообробного обладнання «Мост-Україна» та Тернопільської райдержадміністрації на чолі з керівниками Олександром Твердохлібом та Олександром Похилим із благородною метою – відновити лісову ділянку в Микулинецькому лісництві державного підприємства «Тернопільське лісове господарство».
Подію приурочили щорічній акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Разом з лісівниками учасники Акції висадили 6800 саджанців дуба звичайного, відтак через років 8 тут, на околиці села Прошова, ростиме діброва, площею майже 2 гектари, яка нагадуватиме її учасникам про те, як колись навесні вони творили майбутнє лісів Тернопілля. 
До речі, як представники райдержадміністрації, так і компанії деревообробного обладнання участь в акції беруть не вперше.
«Це вже третя кампанія з висадки лісу «Майбутнє лісу у твоїх руках» у мене цього року (спочатку ми з представниками Української асоціації деревообробного обладнання «УАДО» висадили тисячі дерев на Київщині, а згодом добряче попрацювали на Львівщині), третя і особлива. Адже цього разу на запрошення приєднатись до ініціативи Тернопільської райдержадміністрації – дякую голові Олександрові Похилому – ми з колективом MOST-Україна висаджували майже 7 тисяч дубів на місці зрубу поблизу села Прошова Тернопільського району. 
Торік ми садили новий ліс, а цього разу відновлювали гектар зрубаного. Як на мене, вийшло дуже символічно. І знаєте, я вже уявляю, як за сто років ми зберемось на цьому місці і дивитимемось на нашу діброву.
Дякую ДП «Тернопільське лісове господарство» Микулинецького лісництва за організацію нашої спільної доброї справи. А ви вже посадили дерево цього року? Якщо ні, то поспішайте, адже сезон вже закінчується», – закликає генеральний директор ТзОВ «Мост-Україна».
За інформацією прес-служби ДП «Тернопільський лісгосп»