До відтворення лісу в Підлісецькому лісництві долучилася районна влада Кременеччини

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісгосп"
26.03.2019 09:24
Загальні новини
Захід із надважливого лісівничого завдання весни - створення лісів, приурочили акції Держлісагентства "Майбутнє лісу в твоїх руках"
21 березня світ відзначає Міжнародний день лісів. І цього року він проходить під гаслом «Учись любити ліс».
Акція започаткована ще 2006 року з ініціативи Державного комітету лісового господарства (Держлісагентства). Початок акції співпадає з початком лісокультурних робіт, суть яких полягає в штучному створенні лісових насаджень.
Працівники державного підприємства "Кременецьке лісове господарство" організовують акцію ʺМайбутнє лісу в твоїх рукахʺ та запрошують усіх охочих особисто долучитися до процесу висаджування дерев та ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства.
Багаторічною є традиція проведення цього дня за участі представників влади, громадськості, підростаючого покоління.
Цього дня робота на лісовій ділянці Підлісецького лісництва (лісничий Анатолій Валецький) була особливо жвавою. Пліч-о-пліч із лісівниками створювали лісові культури голова Кременецької райдержадміністрації Володимир Козубський, його заступник В'ячеслав Онишкевич та працівники райдержадміністрації.
На лісовій ділянці в 13 кварталі виділ 15 площею 1,4 га створювали лісові культури сосною звичайною.
Директор ДП "Кременецький лісгосп" Богдан Косінський подякував районній владі та всім учасникам заходу за співпрацю.
Приємно, що районна влада, громадськість розуміє необхідність вчасного виконання всіх весняних лісогосподарських робіт та активно долучається до заходів з посадки лісу. Адже створення лісів – справа державної ваги.