До уваги мисливців!

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
01.11.2018 13:48
Анонси
3 листопада – відкриття сезону полювання на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів
Настає час, якого з нетерпінням чекали мисливці міста і району,  знову у мисливських угіддях державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» на початку останнього місяця осені пролунають звуки ріжків, будуть чутними постріли з рушниць, гавкіт мисливських собак. Все це свідчить про відкриття полювання на хутрового звіра, яке настане вже найближчої суботи – 3 листопада.
Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказу по підприємству № 192 від 04.10.2018 р. «Про відкриття полювання на території мисливських угідь ДП «Бучацьке лісове господарство»  в мисливський сезон 2018-2019 років» встановити терміни полювання з 03 листопада по 30 грудня 2018 року.
Днями полювання є субота та неділя. Допускатися до полювання будуть мисливці за умови наявності у них мисливського квитка та  контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання. Денна норма відстрілу зайця-русака – один заєць. 
Державна лісова охорона Бучацького лісгоспу всім мисливцям бажає приємного полювання, чітко дотримуватися чинного законодавства, отримувати задоволення від відпочинку та «ні пуха – ні пера».