До уваги бажаючих взяти участь в Акції "Відновлюємо ліси разом"

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
10.03.2020 11:49
Загальні новини
Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з  Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом». Акція відбуватиметься за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.
У рамках Акції відбудеться 2 заходи:
  • 20 березня в Україні буде висаджено 5 мільйонів дерев;
  • Протягом тижня з 21 по 29 березня відбудеться Всеукраїнський тижневий марафон зі створення лісів буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев! 
У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».
Запрошуємо жителів Тернопідьщини, учнів та студентів, молодь, представників громадських організацій, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, долучатися до акції «Відновлюємо ліси разом».
Акція буде проведена одночасно в усіх областях України. У ЗМІ та на веб-сайтах державних лісогосподарських підприємств Тернопільщини, обласного управління лісового і мисливського господарства ви знайдете всю необхідну інформацію щодо Акції. 
На офіційному сайті Тернопільського ОУЛМГ розміщено контактні телефони та електронні адреси відповідальних за реєстрацію учасників Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом». bit.do/fyTnG
Офіційний сайт Держлісагентства: dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/index
Сторінка в Facebook: www.facebook.com/forestUKR/
Офіційний сайт Тернопільського ОУЛМГ: ternopillis.gov.ua/golovna.html
Сторінка ТОУЛМГ у Facebook: www.facebook.com/Ternopillis/
Реєстраційна форма для учасників: bit.do/fyThY
Сторінка Акції у Facebook: bit.do/fyTg7