Для озеленення садиб звертайтесь у Язловецьке лісництво ДП "Бучацький лісгосп"

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
27.08.2019 14:48
Загальні новини
Лісівники ДП «Бучацький лісгосп» власними силами наповнюють бюджет підприємства для розвитку лісового господарства. Одним із джерел надходження є реалізація посадкового матеріалу. На сьогодні збільшується попит і на декоративний матеріал, який все частіше використовують для озеленення населених пунктів та особистих садиб.
Сьогодні ми розкажемо про Язловецьке лісництво, у розсаднику та теплицях якого вирощують понад 20 видів декоративних рослин та саджанці дуба звичайного, ялини європейської, сосни звичайної. Туї, самшит, ялівці, тис, гібіскуси та багато інших – усе це користується неабиякою популярністю, як серед місцевого населення, так і серед установ та організацій, що перебувають у зоні діяльності лісгоспу. Щорічно підприємство працює в напрямку збільшення асортименту.
Запрошуємо у Язловецьке лісництво усіх, хто бажає придбати декоративний посадковий матеріал. Якісні саджанці неодмінно приживуться на території Вашої садиби та радуватимуть Вас своєю красою, - переконаний лісничий Язловецького лісництва Володимир Турчак.
 
З питань купівлі декоративного посадматеріалу звертайтеся за адресою:
с. Язловець, вул. Нижній Вільховець, 1.
Або телефонуйте: 096-682-3725.
 
Водночас, за словами лісничого, догляд за територією - це додатковий привід нагадати про те, що чистота навколо залежить від кожного з нас, і тільки разом ми зможемо зберегти природу в її ідеальному стані. Головне, щоб бажання було жити в чистому, а значить безпечному природному середовищі.