Для озеленення садиб звертайтесь до ДП «Бучацький лісгосп»

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацьке лісове господарство"
15.07.2019 10:59
Загальні новини
Лісівники ДП «Бучацький лісгосп» власними силами наповнюють бюджет підприємства для розвитку лісового господарства. Одним із джерел надходження є реалізація посадкового матеріалу. На сьогодні збільшується попит і на декоративний матеріал, який все частіше використовують для озеленення населених пунктів та особистих садиб.
Для населення Золотопотіцької громади у цій справі серед лісництв підприємства є Золотопотіцьке лісництво, у розсаднику та теплицях якого вирощують понад 20 видів декоративних рослин. Туї, самшит, ялівці, тис, гібіскуси та багато інших – усе це користується неабиякою популярністю, як серед місцевого населення, так і серед установ та організацій, що перебувають у зоні діяльності лісгоспу. Щорічно підприємство працює в напрямку збільшення асортименту.
Запрошуємо у Золотопотіцьке лісництво усіх, хто бажає придбати декоративний посадковий матеріал. Якісні саджанці неодмінно приживуться на території Вашої садиби та радуватимуть Вас своєю красою, - переконаний лісничий Золотопотіцького лісництва Іван Дутчак.
З питань купівлі декоративного посадматеріалу звертайтеся за адресою:
смт. Золотий потік, вул. Данила Галицького, 92.
Або телефонуйте: 098-354-40-41 та 3-11-85.
Водночас, за словами лісничого, з метою поліпшення стану довкілля та забезпечення чистоти на території лісництва – лісівники здійснили комплекс заходів щодо приведення до належного санітарного стану вулично-дорожньої мережі, теплиць та території лісництва – провели роботи із озеленення, побілки бардюрів, посадки яблунь та груш, також проведене прибирання в адмінприміщені.
Догляд за територією - це додатковий привід нагадати про те, що чистота навколо залежить від кожного з нас, і тільки разом ми зможемо зберегти природу в її ідеальному стані. Головне, щоб бажання було жити в чистому, а значить безпечному природному середовищі.