Держпідприємства Тернопільського ОУЛМГ наростили обсяги товаровиробництва

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
31.10.2016 02:00
        Від початку року державні підприємства наростили обсяги виробництва та товарної продукції. Про це на черговій апаратній нараді Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства присутніх поінформував головний спеціаліст відділу лісових ресурсів та економіки Василь Заблоцький.
        Власну переробку лісосировини здійснюють три із п’яти підпорядкованих підприємств облуправління – Тернопільський, Чортківський і Бучацький лісгоспи. Деревообробні підрозділи підприємств у рік переробляють 4% від загального обсягу заготовленої деревини. В основному переробляються низькосортні пиловники твердолистяних порід (дуб, бук, ясен – 20%) та техсировина і баланси твердлистяних і хвойних порід (40%).
        Так, за 9 місяців деревообробними підрозділами держпідприємств перероблено 4994 кубометрів деревини, що вдвічі більше за відповідний минулорічний період (4724 кбм). Продукції переробки випущено на суму 13539,6 тис. грн, що також у два рази більше (6749,4 тис. грн), ніж торік.
        Збільшилась й ефективність роботи цехів переробки. Зокрема, за підсумками 9 місяців випуск продукції з 1 кубометра пущеної в переробку деревини зріс з 1427 грн у минулорічному періоді до 1504 грн поточного року.
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ