«Держлісагентство разом з експертами Світового банку працює над удосконаленням юридичної відповідальності за порушення лісового законодавства», - Христина Юшкевич

Автор:  Прес-служба Держлісагентства
31.05.2016 03:00
31 травня у представництві Світового банку відбувся круглий стіл на тему «Удосконалення юридичної відповідальності за порушення лісового законодавства», участь у якому взяли Перший заступник Голови Держлісагентства України Христина Юшкевич, експерти, керівники обласних управлінь лісового та мисливського господарства, фахівці Держлісагентства, представники громадськості.
У ході заходу було обговорено питання про порушення дотримання вимог протипожежної безпеки в лісах, підвідомчість справ з адміністративних порушень у сфері охорони лісів, цивільно-правову відповідальність за порушення лісового законодавства, подальше удосконалення та правове забезпечення обліку деревини тощо.
«Сподіваємось, що сьогоднішня дискусія трансформується у конкретні законопроекти, а також відбудеться внесення змін до чинного законодавства всіх рівнів з урахуванням економічних і екологічних функцій лісів»,- підкреслила Перший заступник Голови Держлісагентства.
Наступним питанням порядку денного було обговорення підготовки міжвідомчого плану дій щодо запобігання незаконній заготівлі та тіньовому обігу деревини, виявлення й профілактики корупційних порушень у лісовому секторі України.
«Ми зацікавлені у спільному напрацюванні разом з експертами Світового банку єдиної позиції щодо реформування лісової галузі України», - зазначила Христина Юшкевич.
 
Прес-служба Держлісагентства