Делегація лісового управління відвідала Міжнародну виставку деревообробки

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
25.05.2018 10:16
Загальні новини
23 травня начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Яремко, його заступник-головний інженер Любомир Ничка та керівники всіх лісогосподарських підприємств відвідали ХХІ Міжнародну виставку «Деревообробка» у Львові.
Виставкова експозиція охопила широкий асортимент обладнання й матеріалів для обробки деревини і виробництва меблів, сучасні технології для української лісової галузі, модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, комплексні рішення з організації нових і модернізації діючих лісопильних цехів та деревообробних виробництв, великий вибір інструментів та розхідних матеріалів, програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва, подрібнювачі вітчизняного виробництва, чималий асортимент високоякісної лакофарбової продукції для різних сфер застосування та багато іншого.
На експозиції було представлено деревообробне обладнання СП «Ройек-львів», ПП «Ющишин», ПП «Мост-Україна»/WoodMizer, ТОВ «Станкодніпро», ТОВ «Доліньо», ТОВ «Фельдер-Україна», ПП «Маркетліс, ТОВ «МВМ-Київ», Wravor, SERRA, AUTRA так і нових компаній: Weining, Becker, Marotech, Kadis, Максимер, Станкомплект, ТОВ «Альтерпром», ТОВ «Лісова техніка» та ін. 
Як поінформував начальник управління Олег Яремко, під час відвідин виставкового центру досягнуто усних домовленостей. Зокрема, керівники лісогосподарських підприємств цікавилися як обладнанням деревини, так і технікою для трелювання лісопродукції та вивезення її на нижні склади підприємств. Наразі керівники вивчають ринки збуту продукції переробки деревини, так як час не стоїть на місці, відтак потрібно планувати все заздалегідь із урахуванням теперішніх економічних умов лісогосподарських підприємств. Відтак це уможливить використовувати потенціал лісової сировини по максимуму, що, в свою чергу, дасть змогу поліпшити фінансовий стан підприємства та вивільнити додаткові кошти для капітальних інвестицій.