Декоративний посадматеріал

09.09.2021 10:50

ДП «Кременецьке лісове господарство» значна увага приділяється вирощуванню декоративного садивного матеріалу.

Лісівники Ланівецького лісництва ефективно впроваджують цей напрям діяльності. У теплицях та парниках народжуються не лише майбутні дерева, а й окраса для приватних господарств та вулиць населених пунктів – декоративні породи. Тут вони проростають з насіння або вирощуванням способом живцювання, підростають, кріпнуть, проходять загартовування і поступово готуються до висаджування у відкритий ґрунт. Тому лісівники з великою відповідальністю та на високому рівні займаються теплично-парниковим господарством.

За словами лісничого Ланівецького лісництва Артема Бабія, у процесі вирощування якісного посадматеріалу дуже важливо забезпечити потрібний температурний режим, догляд, і, головне, – вчасний полив.

Обрати на свій смак декоративну рослину покупці зможуть безпосередньо на лісорозсаднику, де фахівці допоможуть підібрати рослину, яка ідеально підійде саме вашій присадибній ділянці. Також, покупець отримає консультацію як краще доглядати за нею, щоб рослина росла та почувала себе комфортно на висадженому місці. Головною перевагою декоративного садивного матеріалу є те, що рослини вирощені із живців, які заготовляють на власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, отже приживлення таких рослин є майже стовідсоткове.

Придбати декоративні рослини можна як в роздріб так і оптом за помірними цінами.
Запрошуємо відвідати розсадник Ланівецького лісництва.
Контактна особа: м. Ланівці Левчук Володимир Ярославович 0678106138
Раді будемо допомогти любителям зеленої краси!